A+ A A-

متن سخنرانی رئیس شورای اسلامی استان فارس در حاشیه گردهمایی شیراز

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

شهر ارسنجان سرچشمه جوشان استعدادهاست و دارای جوانانی خوش فکر،با ایمان و فعال اما شهری  یله و رها شده و متاسفانه مستولی هم برای این شهر دل نمی سوزاند و این شهر بر موج نداری ها غوطه وراست پس باید با وحدت اجتماعی خواسته هایمان را یکی ،قلبمهایمان را به هم نزدیک و دستهایمان را مددکار همدیگر قرار دهیم و با اراده ی محکم برای پیشرفت شهر گام های مطمئن برداریم تا انشاءالله به نتایج مطمئن برسیم.

اینجانب حسین نعمتی ضمن عرض بهترین درودها نکاتی را به عرض می رسانم.
همشهریان،دوستان و برادران و خواهران گرامی:

۱- همه ما از خاک آفریده شده ایم و آباد کردن کره ی خاکی هم بعهده ما گذاشته شده پس نباید در آباد کردن آن کوتاهی کنیم.
۲-شهر ارسنجان سرچشمه جوشان استعدادهاست و دارای جوانانی خوش فکر،با ایمان و فعال اما شهری  یله و رها شده و متاسفانه مستولی هم برای این شهر دل نمی سوزاند و این شهر بر موج نداری ها غوطه وراست پس باید با وحدت اجتماعی خواسته هایمان را یکی ،قلبمهایمان را به هم نزدیک و دستهایمان را مددکار همدیگر قرار دهیم و با اراده ی محکم برای پیشرفت شهر گام های مطمئن برداریم تا انشاءالله به نتایج مطمئن برسیم.
۳-دوستان:امروز آنقدر کارها عقب مانده و انجام نشده داریم که دیگر فرصتی برای بگومگوهای ملال آور، باندی ،جناحی، محلی،قبیله ای و عشیره ای باقی نمیگذارد پس باید رفتارهای سست و اختلاف انگیز را کنار گذاشت و از طرح مسائل غیر لازم و خیالی و بزرگ کردن مسائل کوچک که ضرر همه است پرهیز نموده تا بتوانیم به کمک هم کارها را جلو ببریم.
۴-امروز کارهای در حال پیگیری و انجام است  که میتواند بخشی از مشکلات شهر را حل کند. پس باید با تشکیل کارگروهی قوی و استفاده از ظرفیت شورای اسلامی استان پیگیر کارها بود تا انشاءالله به نتیجه برسد.
۵-بحث سرمایه گذاری در استان از بحث های جدی است که ما در شورای استان ورود کردیم و در حال رایزنی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستیم تا ان شاءالله در خصوص سیکل ترکیبی که زمینه اشتغال ۲۰۰۰ نفر را فراهم می کندو ۳۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد را به سرانجام برسانیم که نیازمند همکاری همشهریان هستیم.
۶-در بحث مدیریت پسماند با دو گروه از سرمایه گذاران خارجی وارد مذاکره شده ایم و سرمایه گذار آماده است تا زباله ها را تبدیل به سوخت(گازوئیل یورو ۵)و برق کند و زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر را فراهم نماید که تاکنون 5جلسه با سرمایه گذار،شهرداری مرودشت،ارسنجان،سعادتشهر،قادرآبادو خرم بید و با مسئولین استانداری گرفته ایم وچنانچه موانعی ایجاد نکنند سرمایه گذاری آماده سرمایه گذاری تا مبلغ ۱۲۷ میلیارد تومان است.
۷-در شورای استان پیگیری بحث محرومیت شهرستان ارسنجان بوده ایم که می طلبد دوستان به کمک این شورا بیایند و پیگیری این مسئله باشد.
۸-رایزنی در خصوص تخصیص بودجه تسریع در کار و راه اندازی بیمارستان و مجتمع های درمانی در شهر ارسنجان و شهرستان بوده ایم و کارها به سرعت در حال انجام است اما نیازمند همکاری دوستان برای پیگیری هستیم و جا دراد که از دکتر خادمی در دانشگاه علوم پزشکی استان تشکر ویژه داشته باشیم که به جد پیگیر هستند.
۹-در بحث جاده های مواصلاتی شمال جنوب استان که از ارسنجان میگذرد با نمایندگان مجلس و شوراهای شهر های استان جلساتی داشته ایم که نتایج خوبی هم داشته است اما باید پیگیر بود تا انجام کار سرعت گیردو شهر را از انزوا خارج کند.
۱۰-پیگیر جاده ارسنجان بوانات بوده ایم که چنانچه ۱۷ کیلومتر آسفالت شود شهر ارسنجان و بوانات (سرچهان) از انزاع خارج و استان فارس به استان کرمان و یزد وصل میشود که باز هم باید پیگیر ان بود .
۱۱- در بحث جاده اسفند اباد که فاصله ما را تا یزد نزدیک می کند مذاکراتی داشته ایم و بخشی از کارها در حال انجام است
۱۲- پیگیریها و قول های مساعدی هم از مسئولین گرفته ایم تا انشا اله در خصوص استخر سرپوشیده تجهیز زورخانه راه اندازی دفتر فراورده های نفتی درخواست دفتر خبری ,پیراپزشکی,آسفالت ورودی شهر ,آسفالت  شهرک  امام خمینی وشهید رجایی ودرخواست راه اندازی پایگاه بهداشتی در شهرک شهید رجایی وامام خمینی در فاصله کمی انجام شود.
درپایان خدمت عزیزان عرض کنم که بخشی از توان صرف جلوگیری از دست دادن برخی امکانات  وموسسات میشود بانکها وتعویض پلاک و...
انشالله که با همکاری شما عزیزان پیگیر مسائل ومشکلات شهر خوبمان باشیم وبتوانیم آرامش خاطرمردممان را فراهم کنیم .خداوند زندگی سعاتمندمان را نصیب همه شما بگردانند ضمنا دوستان از ظرفیت شورای اسلامی استان برای پیشبرد کارها استفاده نماید وهمکاران بنده در استان آماده همکاری هستند.
والسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته
حسین نعمتی

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
  • دیدگاهی وجود ندارد