A+ A A-

ارائه گزارش فعالیت‌های یکساله دانشگاه آزاد واحد ارسنجان در خطبه‌های پیش از نماز جمعه

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان در خطبه‌های پیش از نماز جمعه امروز (جمعه 16 مهر 1395)، گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده این واحد در یک سال گذشته ارائه کرد.

 

به رسم دیرینه ستاد نماز جمعه شهرستان ارسنجان هرساله یک بار تریبون نماز جمعه این شهر در اختیار مجموعه‌های فعال و تلاش‌گر اداری آموزشی ارسنجان قرار می‌گیرد تا گزارش عملکرد یک ساله خود را به نماز‌گزاران و مردم این شهر ارائه کنند و این هفته این تربیون به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان اختصاص یافت.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان، در خطبه‌های پیش از نماز جمعه ارسنجان، گفت: «اکنون واحد ارسنجان با کوله باری از تجربه، امکانات آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی و استادان مجرب در بیش از یکصد رشته تحصیلی از مقطع کاردانی تا دکتری تخصصی پذیرای طالبان علم و دانش است و همه این پیشرفت‌ها را مرهون تلاش‌ها و پشتیبانی مردم ارسنجان هستیم.
دکتر محمدمهدی رحیمی ادامه داد: «واحد ارسنجان در مجموعه بزرگ علمی و آموزشی کشور جایگاه مناسبی دارد که به لطف و همراهی مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی قدم‌هایی برای اعتلای این دانشگاه مردمی برداشته است.
وی درباره دستاورد یک سال این واحد دانشگاهی، خاطرنشان کرد: «وصول مطالبات بستانکاری بیش از یک میلیارد تومان از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، بازگشت ۷۰۰ میلیون تومان از وجوه واگذاری برای ساخت بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، رایزنی و عقد تفاهم‌نامه‌های بانکی برای اخذ وام شهریه با سود تک رقمی برای دانشجویان، ایجاد چارت اداری سازمانی پویا و چابک با صرفه‌جویی سالانه یک میلیارد تومان، تجهیز سالن ورزشی دانشگاه به ۷۰۰ صندلی استاندارد با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، برنامه‌ریزی اجرای همایش سراسری فرهنگی با محوریت مدرسه علمیه سعیدیه و علمای ارسنجانی، نشست‌های مستمر مشورتی با نخبگان و کار آفرینان حوزه‌های مختلف علمی و اقتصادی برای بهبود و پیشرفت دانشگاه و شهرستان، ایجاد و راه‌اندازی اتاق فکر برای بهره‌برداری از پتانسیل‌های موجود در بخش‌های دانشجویی، استادان، کارکنان و سرآمدان شهرستان از جمله فعالیت‌های عمده انجام شده است.»
به گفته رئیس واحد ارسنجان، تصویب چهار رشته دکتری تخصصی و پذیرش دانشجو در این مقطع از مهر ۹۵، تصویب ۱۲ رشته تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد)، تصویب نهایی رشته‌های پرستاری و مامایی بعد از ۲۳ سال از سوی وزارت بهداشت، تصویب رشته کارشناسی ناپیوسته مامایی، تصویب رشته کارشناسی اتاق عمل، پیگیری تصویب دانشکده علوم پزشکی از طریق سازمان مرکزی و وزارت بهداشت ودرمان، پیگیری تصویب ده رشته علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دیگر اقدامات انجام شده در این واحد دانشگاهی است.
رحیمی در پایان از مردم ارسنجان بویژه نخبگان علمی و اقتصادی خواست که با رسد فعالیت‌های این واحد، آن را در پیشبرد اهداف خود یاری کرده و تا واحد ارسنجان بتواند هم‌سو با نظام مقدس جمهوری اسلامی، دانشگاهی توانمند و پویا باشد.

 

منبع:

خبرگزاری آنا

http://www.ana.ir/news/147649

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

 • مهمان - محمود رحيمي

  ضمن خسته نباشيد به مديريت ، اعضاي هييت علمي و تمامي كارمندان دانشگاه ازاد ارسنجان.

  دانشگاه ازاد ارسنجان از ابتدا با تلاش بزرگان علمي و سياسي و با نفوذ هاى شهرمان ارسنجان و با حمايت تمامي مردم در زماني كه هنوز ارسنجان در تقسيمات كشوري بخش ناميده مي شد تاسيس گرديد.
  خوب بياد دارم در كنار تلاش صاحب منصبان ،متمكنين شهر براي ابادي ان كمك بسيار نمودند و حتي افرادي از قشر شريف كارگر و متوسط جامعه حاضر به كارگري در بناي ساختمان دانشگاه بدون گرفتن دستمزد بودند چرا كه وجود دانشگاه در شهر را موجب سرافرازي مي دانستند.
  و انصافا وجود دانشگاه باعث افزايش اعتبار فرهنگي ، اجتماعي و اقتصادي شهر نيز گرديد.

  هر چند كه تمامي مديران اين دانشگاه تلاش بسيار براي پيشرفت ان نمودند و جاي تقدير و تشكر دارد اما به گواه مطلعين در زماني كه يكي از همشهريان مان مديريت دانشگاه را برعهده داشتند دلسوزي و رغبت بيشتري براي گسترش دانشگاه از جهات علمي و فرهنگي وجود داشته است .

  اميدواريم مديريت كنوني دانشگاه نيز با تلاش بيشتر و حمايت مردم خوب شهرمان باعث پيشرفت بيش از پيش دانشگاه گردند.

 • مهمان - پارس دشت

  با سلام و احترام.
  قوت به تمامی دست اندرکاران سایت وزین انجمن دانش آموختگان ارسنجان؛
  به منظور ارج نهادن به تلاش های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی درجهت افزایش علم و آگاهی جامعه، خبر فوق در پایگاه خبری "پارس دشت" و همچنین در هفته نامه "مرودشت" منعکس گردید.
  با تشکر