A+ A A-

صورتجلسه و تصاویر جلسه اسفند ماه سال ۱۳۹۵ هیات موسس انجمن دانش آموختگان ارسنجان

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

جلسه هيات موسس انجمن دانش آموختگان ارسنجان در ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ششم اسفند ماه سال یک هزارو سیصد و نود پنج برگزار گرديد. صورت جلسه مصوب این نشست به‌شرح ذیل می‌باشد. همچنین متن صورت جلسه در قالب پی‌دی‌اف از بخش پیوست‌ها در پایین صفحه در دسترس است.

زمان  :    ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ششم اسفند ماه سال یک هزارو سیصد و نود پنج
مكان  :    دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان- تهران، موسسه آگاه
حاضرين :

خانم ها سهیلا فروزانی و مرضیه قائدی
آقایان سید سیدعبدالحسین رئیس السادات، سیدمحمدحسین(محمود)حسینی، محسن نصیری، امراله کلانتری، مصطفی رحیمی، امان ابراهیمی، امیرعلی نعمت الهی، عبداله زارعی، محمود رحیمی، سیدمجتبی پورهاشم، سید اسماعیل موسوی، سیدحسام حسینی، سعید رحیمی، علیرضا نصیری و حسین نعمت الهی
موارد مورد بررسی:  

 موارد مورد اشاره حاضرین:

۱-    برگزاری سمینار یکروزه در ارسنجان در رابطه با گیاهان نوین و دارویی توسط مهندس رحیمی، که توسط آقای زارعی پیگیری می شود و از طریق صحبت با جهاد کشاورزی هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
۲-    بدست آوردن اطلاعات بیشتر درباره حجم و ویژگی های معدن کروم  ارسنجان در منطقه چشمه بیدی و درصورت سوددهی پروژه، پیگیری و انجام اقدامات لازم بعدی جهت بهره برداری و توسعه آن توسط دکتر امیرعلی نعمت الهی.
۳-    برگزاری گردهمایی ارسنجانی های مقیم تهران در روز جمعه به تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ که مسئولیت آن را خانم فروزانی با همکاری دکتر حسینی برعهده خواهند داشت.
۴-    پیشنهاد تبدیل ارسنجان به پایگاه اقتصاد مقاومتی استان فارس با هماهنگی و مدیریت موسسات خیریه مثل بنیاد مستضعفین و بنیاد برکت. چون با توجه به وضعیت حاضر این موسسات به این امور توجه ویژه دارند میتوان از این فرصت موجود بهره لازم را برد. (بازدید از قلعه گنج کرمان میتواند الگو بسیارخوبی برای این کار باشد که بنیاد مستضعفان آنرا مدیریت کرده و بسیار موفق بوده است.)

۵-    معرفی بوم گردی ارسنجان در سایت انجمن و جمع آوری عکس های مربوط به جاذبه گردشگری شهرستان ارسنجان جهت معرفی ارسنجان به گردشگران که در زمینه گردشگری میتواند کمک بسزایی برای پیشرفت این صنعت نماید.
۶-    پیشنهاد شد با فرهنگ سازی و ایجاد بستری مناسب، از مطرح نمودن مطالبی که موجب بی احترامی به اعتقادات گروه یا فردی و ناراحتی افراد میشود در گروه هایی که در فضای مجازی به فعالیت می پردازند و به نحوی با انجمن مرتبط میگردد پرهیز نماییم. (شایان ذکر است که انجمن هیچ گروهی در فضای مجازی نداشته و گروه های موجود مستقل از انجمن بوده و توسط انجمن مدیریت نمی گردد.)
مصوبات و پیگیریهای جلسه آتی    پیگیری و ارائه مصوبات جلسات قبل
زمان جلسه آينده :    از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
مكان جلسه آينده :    دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان-تهران، موسسه آگاه

 

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
  • دیدگاهی وجود ندارد