A+ A A-
محمدحسن نصیری

محمدحسن نصیری

نوروز را از نو مرور می کنم

اگر چه دلم می خواهد آغاز را به شور شادمانی هلهله کنم که نوروز در راه است، اما لهیب جانسوز آتش دل فریاد شعله را بر سر قلم می کشد و دستم از نوشتن باز می ایستد که " کی شعر تر انگیزد خاطر که حزین باشد"

پنجمین سالی است که نوروز را در پاییز نیمکره جنوبی جشن می گیرم.

چه تناقض تلخی!!!

قدردانی از مظلوم ترین تلاشگران

اغراق نیست اگر بگویم هیچ کس به اندازه من شما را نمی شناخت. رویاهای کودکی من با آرم زیبای "بنز" و تابلوی شبرنگی زمینه قرمز " فایرستون" آغاز شده است. بزرگترین تحول دوران بچگی ما راننده جماعت زادگان، آن هم در شهری که روح و جان و خون و گوشت و پوست و استخوانش به کامیون و راننده کامیون وابسته بود، ورود "مایلر" به ناوگان حمل و نقل محسوب می شد.

ارسنجان شهر من

هنوز هم هر صبح سحر که بیدار می شوم و چشمانم را باز می کنم، نظرم به منتهی الیه شمال شرق ارسنجان می رود جایی بر فراز کوه خم. همانجایی که عادت کرده بودم طلوع خورشید را از ستیغ کوههای بلندش به تماشا بنشینم. اما چیزی نمیگذرد که از عالم رویا جدا می شوم و خودم را هزاران کیلومتر دورتر می بینم. با این همه بعد مسافت خودم را به تو نزدیک احساس می کنم.

کلیپ گزارش تصویری عملکرد انجمن دانش آموختگان ارسنجان

دومین گردهمایی ارسنجانی‌های مقیم تهران در تاریخ پنجم دی ماه ۱۳۹۳ برگزار گردید. کلیپ گزارش تصویری عملکرد انجمن دانش آموختگان ارسنجان به نمایش در آمده در این مراسم جهت مشاهده و دانلود در این مطلب قرار داده شده است. خواهشمند است مطالب، عکس ها و فیلم های خود را که در رابطه با ارسنجان می باشد برای ما به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید

مسابقه زندگینامه نویسی، نوشتن زندگینامه افراد با تجربه ، موفق یا تاثیرگذار شهرستان ارسنجان

 یکی از اهداف انجمن دانش آموختگان ارسنجان ، مستند سازی و نگارش بیوگرافی افراد با تجربه ، تاثیر گذار یا موفق شهرستان ارسنجان است  ، بنابراین بر آن شدیم تا علاوه بر شناسایی این افراد نسبت به تهیه زندگینامه و خاطرات آنها اقدام نماییم.
به منظور آنکه تمامی ارسنجانیها در اجرای این پروژه مهم مشارکت نمایند ، تصمیم گرفته شد تا با تعریف این پروژه به عنوان یک مسابقه ، از تمامی همشهریان درخواست شود تا نسبت به تدوین زندگینامه ارسنجانیهای تاثیرگذار و موفق اقدام نمایند.
شما نیز می توانید با مراجعه به فردی با تجربه از افراد خانواده(ترجیحا از نسلهای قبل) ، فامیل یا دوستان و نزدیکان خود نسبت به تهیه زندگینامه وی اقدام نموده و در این مسابقه شرکت کنید.

عضو این خبرخوان RSS شوید